wienio
[wyprawa] [wiadomości] [trasa] [uczestnicy] [galeria] [relacje] [sponsorzy]Rodzinna wyprawa fotograficzna "MAROKO 2007"
wkrótce wyruszy

w wyprawie uczestniczą:


Natalia_Ślęczkowska

Karolina_Ślęczkowska

Weronika_Ślęczkowska

Katarzyna_Ślęczkowska

Wiesław_Ślęczkowski

Natalia (Tiluś) - mam 16 lat i chodzę do liceum ogólnokształcącego. Od września rozpocznę naukę tańca - salsy. Interesują mnie inne kultury i nauka języków obcych. Po ukończeniu szkoły średniej planuję dostać się na dobrą uczelnię ekonomiczną po której ukończeniu chciałabym zarządzać własną firmą. Pomoc w organizowaniu naszej wyprawy jest dla mnie cenną nauką.

Podczas wyprawy odpowiedzialna będzie za realizację materiału filmowego dokumentującego przebieg naszej wyprawy.Karolina (Inka) - ma 13 lat. Interesuje się tańcem towarzyskim i fotografią. Ceni sobie kontakty z ludźmi i kolekcjonowanie wrażeń z dalekich podróży. Od 3 lat uprawia pływanie. Jest w kadrze małopolski młodzików. W przyszłości chciałaby pogodzić studiowanie architektury z wybranym kierunkiem na AWF-ie.

Podczas wyprawy odpowiedzialna będzie za zbieranie materiału fotograficznego do przyszłych publikacji.Weronika (Dżukuś) - ma 9 lat. Jej odwzajemnioną miłością są wszystkie zwierzeta nie wyłączając insektów i szkodników. Tak jak Karolina trenuje pływanie i uczęszcza na taniec towarzyski. Podobno lubi gry karciane.

Podczas wyprawy odpowiedzialna będzie za fotografowanie zwierząt i portretowanie dzieci.
Kasia (Mitulin) - moja mama - z wykształcenia pedagog, z zawodu dekorator wnętrz, z zamiłowania podróżnik i fotograf. Kocha wszystkie zwierzęta, niezależnie od tego ile mają nóg. Swój dom i ogród najchętniej zamieniłaby w dżunglę. Chciałaby, żeby w przyszłości każdy mógł odróżnić jej fotografie wśród setek innych.

Podczas wyprawy odpowiedzialna będzie za zbieranie materiału fotograficznego do przyszłych publikacji, kontakty z dzikimi zwierzętami oraz dobrą atmosferę w naszej grupie.


Wiesiek (Wienio) - mój tata - podróżnik i fotograf z zamiłowania. Regularnie odwiedza kraje Ameryki Łacińskiej. Organizator i uczestnik wypraw (ostatnio po Ameryce Południowej, Afryce Wschodniej i na Kubę). Swoje podróże dokumentuje fotograficznie.
Na kontynencie afrykańskim postawi stopę po raz drugi.
W wolnych chwilach hobbystycznie prowadzi stronę internetową - www.travelfoto.pl.

Podczas wyprawy odpowiedzialny za dokumentację fotograficzną oraz logistykę.Wszelkie pytania dotyczące wyprawy prosimy kierować do:
Wiesława Ślęczkowskiego - kierownika wyprawy.
tel. kom. 604 58 85 85

e-mail: afryka@travelfoto.plPowrót do strony głównej

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i śledzenia naszej podróży.
© www.travelfoto.pl